Nabíječka není parkoviště. Ford vám dá nástroj, jak to říct ostatním slušně a s nadhledem

Autor:

Foto: Ford ČR. Zdroj: Ford ČR

Tichá frustrace u nabíjecí stanice. Přijedete s akumulátorem volajícím po energii a jediné nabíjecí místo široko daleko blokuje auto, které se nenabíjí. Ať už je to spalovák, jehož řidič si spletl nabíječku s VIP parkováním, nebo elektromobilista, který už má dávno hotovo. Český Ford říká, že je čas s tím něco udělat. S nadhledem a špetkou gentlemanské drzosti.

Představujeme naši malou „guerillovou“ akci pro lepší komunitu: elegantní kartičky, které mluví za vás. Protože hádat se na parkovišti je ztráta času a energie, kterou na cestách potřebujete pro sebe i svůj vůz.

„Nechceme nikoho školit ani vyvolávat konflikty, to není náš styl,“ říká s úsměvem Libor Beneš, Country Manager společnosti Ford Česká republika. „Naše kartička je takový tichý diplomat. Místo troubení a rozčilování zanecháte za stěračem vzkaz, který je sice přímý, ale podaný s noblesou. Věříme, že slušnost a nadhled jsou nejlepší zbraní proti bezohlednosti.“

Jak se stát součástí naší mise za volné nabíječky?

Je to naprosto snadné:

  1. Napište nám soukromou zprávu na našem Facebooku nebo Instagramu
  2. My vám zdarma pošleme balíček našich „diplomatických“ kartiček.
  3. Vy je pak s klidným srdcem a úsměvem zanecháte tam, kde je jich nejvíc potřeba.

Proč to Ford dělá? Protože s širokou nabídkou osobních i užitkových elektrických modelů jsme součástí elektrické revoluce. A k revoluci patří i nová pravidla slušného chování. Naším cílem není jen prodávat skvělá auta, ale také přispět k tomu, aby byl svět elektromobility pro všechny co nejpříjemnější.

Pojďme společně ukázat, že nabíječka opravdu není jen jinak barevné parkovací místo.

One Reply to “Škoda ukázala svůj nový elektrický vrchol. Peaq je obří SUV se sedmi místy, luxusním interiérem a technikou, jakou značka ještě neměla”

  1. Franta Suchar napsal:

    Nesouhlasím s informací, že nabíjení ze zásuvky 230V je nouzové řešení a nejlepší je nabíjení Walboxem.
    Mám elektromobil 3 roky a 8měsíců, najeto mám skoro 66 000km. Nemám Walbox, nabíjím jenom z nabíječky 230V /6-8-10-12A. Dostal jsem ji k novému autu. Asi 3 x se mi za celou dobu stalo že jsem litoval že doma nemám rychlejší nabíjení(Walbox). Moje obvyklá otázka u stánků s Walboxem např. na Ampéru byla: a od kolika ampér se dá nabíjet? A odpověď “ proškoleného“ personálu… snad kolika maximálně ne. Vysvětlím. Mám FVE 230V 3,10 kWp. (06 2009). proto rád nabíjím malým výkonem abych co nejvíce nabíjení pokryl vlastní výrobou. Takže typicky přes víkend nabíjím a přes týden jezdím do práce. Když to nestačí tak nabíjím přes noc z D27d spotovou ekologickou elektřinou. Ta zásuvka do které je připojena nabíječka elektromobilu je standartní a v garáži už byla před pořízením auta.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *