Nio vstoupí na český trh během příštího roku

Autor:

Foto: NIO. Zdroj: AutoWallis, ČTK

Prémiová čínská značka elektromobilů Nio začne na českém trhu s novými osobními automobily působit během příštího roku. V tiskové zprávě o tomu informovala skupina Auto Wallis, která zatím v České republice zajišťuje dovoz vozů korejské značky KGM (donedávna SsangYong). Tato skupina získala také právo a zastupování čínské společnosti v Rakousku, Maďarsku, Rumunsku či Polsku.

„AutoWallis bude zajišťovat distribuci současné i budoucí modelové řady značky NIO v celém regionu. Ta aktuálně zahrnuje chytrý elektrický sedan střední třídy NIO ET5 – včetně kombi verze NIO ET5 Touring. Dále chytré elektrické SUV NIO EL6 a vlajkový model NIO EL8, což je prémiové SUV,“ uvádí se v tiskové zprávě.

Dohoda obsahuje také práva na uvedení nové modelové řady Firefly. Prvním jejím modelem bude kompaktní elektrický hatchback.

Dovozce bude také zajišťovat budování sítě výměnných stanic baterií. Všechny modely Nio sice lze dobíjet klasicky z rozvodné sítě, ale zároveň mají možnost nechat si vyměnit vybitou baterii za nabitou ve speciální stanici. Tyto stanice se vyrábějí v Maďarsku.

Nejprve se vozy Nio budou prodávat v Maďarsku a Rakousku, Česko, Polsko a Rumunsko přijdou na řadu v průběhu roku 2026.

Automobilka Nio existuje od listopadu roku 2014. Nyní prodává devět aut pod svým vlastním logem, další pak s označením Onvo a Firefly.

One Reply to “Škoda ukázala svůj nový elektrický vrchol. Peaq je obří SUV se sedmi místy, luxusním interiérem a technikou, jakou značka ještě neměla”

  1. Franta Suchar napsal:

    Nesouhlasím s informací, že nabíjení ze zásuvky 230V je nouzové řešení a nejlepší je nabíjení Walboxem.
    Mám elektromobil 3 roky a 8měsíců, najeto mám skoro 66 000km. Nemám Walbox, nabíjím jenom z nabíječky 230V /6-8-10-12A. Dostal jsem ji k novému autu. Asi 3 x se mi za celou dobu stalo že jsem litoval že doma nemám rychlejší nabíjení(Walbox). Moje obvyklá otázka u stánků s Walboxem např. na Ampéru byla: a od kolika ampér se dá nabíjet? A odpověď “ proškoleného“ personálu… snad kolika maximálně ne. Vysvětlím. Mám FVE 230V 3,10 kWp. (06 2009). proto rád nabíjím malým výkonem abych co nejvíce nabíjení pokryl vlastní výrobou. Takže typicky přes víkend nabíjím a přes týden jezdím do práce. Když to nestačí tak nabíjím přes noc z D27d spotovou ekologickou elektřinou. Ta zásuvka do které je připojena nabíječka elektromobilu je standartní a v garáži už byla před pořízením auta.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *